European Championship 10m
16. – 25. March 2019, Osijek/CRO
10m Running Target Men
Vladyslav Prianishnikov
LG400 Running Target
Ihor Kizyma
LG300 Running Target
10m Running Target Mixed Women Team
Galina Avramenko
LG300 Running Target
10m Running Target Mixed Men Team
Emil Martinsson
LG300 Running Target
Niklas Bergstroem
LG400 Running Target
Krister Holmberg
LG400 Running Target
Vladyslav Prianishnikov
LG400 Running Target
10m Running Target Women
Galina Avramenko
LG300 Running Target
10m Running Target Women Team
Galina Avramenko
LG300 Running Target
10m Running Target Men Team
Vladyslav Prianishnikov
LG400 Running Target
Emil Martinsson
LG300 Running Target
Niklas Bergstroem
LG400 Running Target
Krister Holmberg
LG400 Running Target
10m Running Target Men Junior
Andreas Bergstroem
LG400 Running Target
10m Running Target Mixed Women
Galina Avramenko
LG300 Running Target
10m Running Target Mixed Men
Krister Holmberg
LG400 Running Target
Vladyslav Prianishnikov
LG400 Running Target
10m Air Rifle Women
Nina, Christen
LG400 Alu Expert
Franziska, Peer
LG400 Anatomic
10m Air Rifle Women Team
Anastasiia, Galashina
LG400 Anatomic
Yulia, Karimova
LG400-E Alu Expert
Alessandra, Lucaiani
LG400 Alu Expert
Roxana, Sidi
LG400 Alu Expert
10m Air Rifle Men
Vladimir, Maslennikov
LG400-E Monotec
Brian, Baudouin
LG400 Alu Expert Master Workshop
Evgeny, Panchenko
LG400 Anatomic
10m Air Rifle Men Team
Alexandr Dryagin
LG300 Anatomic
Evgeny, Panchenko
LG400 Anatomic
Vladimir, Maslennikov
LG400-E Monotec
Lazar, Kovacevic
LG400 Anatomic
Milenko, Sebic
LG400 Carbontec
Milutin, Stefasnovic
LG400 Anatomic
Istvan Peni
LG400 Monotec
Peter, Somogyi
LG400 Alu Expert
10m Air Rifle Men Junior
Filip, Nepejchal
LG400 Alu Expert Master Workshop
Zalan, Pekler
LG400-E Alu Expert
Marton Istvan, Klenczner
LG400 Competition
10m Air Rifle Men Junior Team
Marton Istvan, Klenczner
LG400 Competition
Zalan, Pekler
LG400-E Alu Expert
Alexander, Vasilyev
LG400 Alu Expert Master Workshop
Denis, Goncharenki
LG400 Anatomic
Bastian, Blos
LG400-E Alu Expert
Max Frieder, Braun
LG400-E Alu Expert
Maximilian, Ulbrich
LG400 Monotec
10m Air Rifle Women Junior
Anna Janssen
LG400-E Monotec
10m Air Rifle Women Junior Team
Daria, Boldinova
LG400 Anatomic
Polina, Bolotkova
LG400 Competition
Tatiana, Kharkova
LG400 Anatomic
Laerke Amby, Fabricius
LG400 Alu Expert Master Workshop
Anna Janssen
LG400-E Monotec
Luca Marie, Heuser
LG400 Alu Expert Master Workshop
10m Air Rifle Mixed Team
Anastasiia, Galashina
LG400 Anatomic
Vladimir, Maslennikov
LG400 Monotec
Marco, Suppini
LG400-E Alu Expert
10m Air Rifle Mixed Team Junior
Tatiana, Kharkova
LG400 Anatomic
Anna Janssen
LG400-E Monotec
Maximilian, Ulbrich
LG400 Monotec
Mikkel Damholt, Hansen
LG400 Anatomic
10m Air Pistol Women Team
10m Air Pistol Men Junior
10m Air Pistol Men Junior Team
10m Air Pistol Mixed Team
10m Air Pistol Mixed Team Junior
Andrea Katharina, Heckner
LP500